Malad'da 15.000₹ karşılığında öldürülen yaşlı kadın, Bihar sakini tutuklandı | Mumbai Haberleri

betül

Member
89 yaşındaki bir kadının cesedinin Malad'daki evinde bulunmasından beş gün sonra polis, kurbanı öldürdüğü iddia edilen 45 yaşındaki Bihar sakinini tutukladı. ₹15.000. Malad polisine göre, sanık Baiju Mukhiya (45) Subhash De Chawl yakınında tutuklandı.


Memurlar, kurbanın başından vurulduğunu ve kaburgalarının da hasar gördüğünü tespit etti. Temsili resim

Polis yetkilileri, ufak tefek işler yapan Mukhiya'nın, kurban Shantibai'nin torunuyla telefonda konuştuğunu duyduğunu ve bunu kendisinin yaptığını söylediğini söyledi. ₹15.000 ve bunu ona vermek istedi. Shantibai'nin kulübesinin yakınında yaşayan Mukhiya daha sonra evinin çatısına tırmanmış ve kafasını duvara vurarak onu öldürmüştü.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Geçimini yakındaki tapınakta dilenerek sağlayan Shantabai, cinayetten 15 gün önce aynı yere gelmişti ve orada kimseyi tanımıyordu.

Polis ekipleri yaptığı incelemede maktulün kafasına darbe aldığını ve kaburgalarının da yaralandığını tespit etti. Kapının altından kan sızdığını gören vatandaşlar durumu polise bildirdi.

Polis, Shantabai cinayetinin ev ve para hakkında bilgisi olan biri tarafından işlenmiş olabileceğinden şüpheleniyordu. Şüpheli Mukhiya polisteki sorgusunun ardından suçunu itiraf etti.

Malad karakolu kıdemli polis müfettişi Ravi Adane, “Mukhiya'yı Bölüm 302 (cinayet) uyarınca tutukladık ve gözaltına aldık” dedi.


Haberler / Şehirler / Mumbai / Yaşlı kadın öldürüldü ₹15.000 Malad, Bihar sakini tutuklandı